Sarbinowo

Wczasy nad morzem 2015 w Sarbinowie

Zapraszamy nad Morze Bałtyckie na spędzenie tegorocznego urlopu w Sarbinowie, Sarbinowoktóre jest oddalone o 7 km od Mielna – miejscowości doskonale znanej głównie młodzieży, którzy opisują je jako „Polską Ibizę”.

Sarbinowo to miasteczko polecane głównie dla rodzin z dziećmi oraz dla osób lubiących aktywny wypoczynek w znanych, nadmorskich kurortach wypoczynkowych.

Oprócz plażowania, kąpieli morskich oraz możliwości korzystania ze sportów wodnych na ternie Sarbinowa można pokusić się o zwiedzanie pobliskich nadmorskich miejscowości jak:

  • Gąski
  • Chłopy
  • Mielno
  • Unieście
  • Łazy
  • Ustronie Morskie

oraz Kołobrzegu.

Najbliższe większe miasto to Koszalin.

Wymarzone wakacje nad morzem Sarbinowo Morskie
W ciągu każdego roku przychodzi czas na urlop. Po całym roku pracy i innych zajęć człowiek może być wykończony, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie urlopu, tak by rzeczywiście przyniósł on odpowiednie wytchnienie. Jeśli chodzi o tereny turystyczne w naszym kraju, które nadają się na urlop można wymienić położone na południu góry oraz leżące na północy kraju Morze. Jeśli chodzi o lato i ciepłe dni większą popularnością cieszą się miejscowości nadmorskie, gdzie można odpocząć nad dającą wytchnienie wodą. W tej chwili nasze wybrzeże to dziesiątki rozsianych po nim małych miejscowości, gdzie można spędzić wymarzone wczasy. Pośród nich znajduje się również niezwykle popularna wśród polskich turystów miejscowość Sarbinowo, która przez wielu naszych rodaków jest wybierana na cel wakacyjnej wycieczki. Wczasy nad morzem w Sarbinowie spędza każdego roku mnóstwo naszych rodaków.

Sarbinowo Morskie to maleńka miejscowość położona tuż nad brzegiem morza w Województwie Zachodnio ? Pomorskim w powiecie koszalińskim. Miasteczko ma doskonałe położenie, które sprawia, że jest tak bardzo popularnym celem polskich turystów, którzy tam przygotowują sobie swoje wakacje. Na stałe mieszka tam jedynie kilkuset mieszkańców, którzy swoje żniwa mają w okresie wakacyjnym, gdy stale przebywają tam tysiące turystów. Bliskie położenie od Koszalina, Mielna czy Ustronia Morskiego sprawia, że miejscowość ta doskonale sprawdza się jeśli chodzi o miejsce do spędzenia wczasów. Doskonały dojazd a także bogata oferta turystyczna powoduje, że tysiące Polaków wybiera właśnie to miejsce na swój wypoczynek.

Widząc tak bujny rozwój małej miejscowości pod względem turystycznym zdecydowaliśmy się przygotować dla Państwa doskonałą ofertę wypoczynkową. Zakładając ośrodek turystyczny w Sarbinowie Morskim, chcieliśmy przede wszystkim zagwarantować wszystkim przybywającym do tego miejsca doskonałe pokoje, w których wypoczynek będzie jeszcze milszy. Szczególnie zwracaliśmy uwagę na to, by nasza oferta skierowana była do wszystkich niezależnie od wieku, tak by każdy Polak mógł skorzystać z uroków tej pięknej miejscowości. W tej chwili jeśli wybierając swój cel wakacyjny zdecydujecie się Państwo właśnie na Sarbinowo zapraszamy do naszego ośrodka, który przygotował dla Państwa bogatą ofertę.

Jeśli chodzi o wczasy nad morzem nasza oferta jest niezwykle rozbudowana. Skupiliśmy się jednak w bieżącym roku przede wszystkim na potrzebach ludzi starszych w związku z czym oferujemy między innymi wakacje dla seniora. Jest to specjalna oferta dla osób starszych, które chcą aktywnie spędzić wakacje w doskonale przygotowanych pomieszczeniach, gdzie również będzie można dodatkowo zadbać o zdrowie i kondycje. W tej chwili nasza oferta to liczne promocje, które mają sprawić, że wczasy w naszym ośrodku będzie mógł spędzić nawet rencista czy emeryt, którego świadczenie nie należy do największych w kraju. Dla takich osób przygotowaliśmy między innymi specjalną ofertę last minutę rodem z zagranicznych wycieczek, która pozwala na to, by na dwutygodniowym turnusie zaoszczędzić nawet ponad 200 złotych. Wszystkie przygotowywane przez nas wczasy charakteryzują się, co najważniejsze dla osób starszych, pełną obsługą z wyżywieniem oraz z zabiegami rehabilitacyjnymi, które pozwolą starszej osobie nieco wrócić do zdrowia w czasie wakacji.

Poza ofertą dla seniorów przygotowaliśmy również dla Państwa interesującą możliwość spędzenia wyjątkowych wczasów. Jest ona przeznaczona dla osób, które miały problemy ze zdrowie i starają się wrócić do pełnej sprawności. Chodzi tutaj o specjalne turnusy rehabilitacyjne, które przygotowaliśmy z myślą o takich osobach. W tej chwili są one przygotowywane zarówno z myślą o osobach dorosłych, dzieciach a także osobach niepełnosprawnych. Oferta ta jest tym wyjątkowa, że poszczególne turnusy rehabilitacyjne są zawsze przygotowane dla konkretnej grupy i nie dochodzi do niekorzystnego mieszania programów. Wybierając naszą ofertę możecie być Państwo pewni, że nasze usługi Was nie zawiodą. Rehabilitacyjne zabiegi zawsze prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy krok po kroku pomagają wracać do pełnego zdrowia. Jeśli chodzi o ich koszty nie są one wygórowane. Można dodatkowo skorzystać z ofert first minute oraz las minute dzięki czemu koszt takich wakacji zostanie nieco obniżony.

Podsumowując chcielibyśmy podkreślić, że jako ośrodek wypoczynkowo zajmujący się rehabilitacją szczególnie myślimy o zdrowiu naszych wczasowiczów. Dlatego też udoskonalamy posiadany sprzęt oraz zatrudniamy coraz lepszą kadrę, która ma zagwarantować, że zarówno będziecie Państwo mogli doskonale wypocząć w Sarbinowie jak i też nieco podleczycie swoje zdrowie i sprawność fizyczną.

 

Wyświetl większą mapę

Jedna myśl nt. „Sarbinowo

  1. Aż zatęskniłam za nadmorskim latem, choć nauczyłam się doceniać również walory innych pór roku nad morzem. Nadmorski klimat sprawia, że prawie zapominam o chorobie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 + cztery =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>