Opinie Kamyczek Sarbinowo – wspomnienia z pobytu w Ośrodku Kamyczek w Sarbinowie Morskim BLOG KAMYCZKOWY

Pamiętasz jak było na wczasach, turnusach rehabilitacyjnych?

Podobało się lub nie? Chciałbyś umieścić swoją opinię na Blogu Kamyczkowym?

Opinie o nadmorskim Ośrodku Kamyczek w Sarbinowie Morskim na BLOGU KAMYCZKOWYMBlog Kamyczkowy

Opinie byłych Klientów o nadmorskim Ośrodku Kamyczek w Sarbinowie mieszczącego się przy ul. Nadmorskiej 69.

Jeżeli byłeś na wczasach lub turnusach rehabilitacyjnych w tym ośrodku w latach 2013 – 2014 zapraszamy do wyrażenia swojej opinii o pobycie.

Strona internetowa orwkamyczek.pl nie stanowi oferty ośrodka lecz ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowi żadnej reklamy, oferty itp. Na blogu zamieszczane będą informacje z życia ośrodka, zdjęcia i opisy zabawnych sytuacji.

Każdy może zamieścić swój komentarz :)

 

9 myśli nt. „Opinie Kamyczek Sarbinowo – wspomnienia z pobytu w Ośrodku Kamyczek w Sarbinowie Morskim BLOG KAMYCZKOWY

 1. Byliśmy tam na wczasach rehabilitacyjnych rok temu i dwa lata temu. Sarbinowo bardzo ładne – wiele się zmieniło przez ostatnie kilka lat.

 2. W Sarbinowie jest wiele ośrodków, które są bardziej przyjazne dla turystów pod każdym względem. Kamyczek to niestety stary budynek wymagający generalnego remontu – to widać nawet z zewnątrz. Nie polecam szczególnie osobą przyjeżdżającym na turnusy rehabilitacyjne. Tanie noclegi za dychę to jedyne z usług jakie może zaoferować ten komunistyczny obiekt.

  • Jest wiele ośrodków w Sarbinowie, które są w lepszym stanie technicznym i wizualnym. Niestety obiekt wymaga generalnego remontu i moim zdaniem nie spełnia wymogów ośrodka rehabilitacyjnego pod żadnym względem. Wystarczy przejść obok niego główną ulicą Nadmorską aby wyciągnąć odpowiednie wnioski.

   • ten obiekt to jedna wielka katastrofa i nadaje się do kapitalnego remontu. nie mówiąc już o syfiastych pokojach, rozpadających się łóżkach. wykupiłem tam nocleg – totalne dno

 3. Może i obsługa fajna, ale to fakt- ośrodek to jeden wielki syf! trzeba się bardzo postarać aby cokolwiek w nim zmienić. Nadaje się tylko na tanią noclegownie.

 4. Jaką można dać opinię o tym ośrodku. Wystarczy przejść ulicą nadmorską w Sarbinowie. Może kiedyś było tam całkiem w miarę ale nic tam się nie zmienia na lepsze. Jak na razie nie można nawet zarezerwować turnusów rehabilitacyjnych z dofinansowaniem z PFRON. Na chwilę obecną moja opinia o tym ośrodku jest negatywna. Wcześniejsze pobyty na turnusach wspominam pozytywnie. Nadmorskie wakacje raczej w innym ośrodku będą rezerwowane przez nasze stowarzyszenie.

 5. Pokoje śmierdzące z grzybem na ścianach. Brak podstawowych rzeczy jak papier toaletowy, mydło, sprawne wieszaki czy czajnik elektryczny. Ja akurat jestem osobą chodzącą ale widziałam osoby na wózku które miały tak samo mały pokój jak ja, naprawdę nie wiem jak dawali sobie rade jak ja z synem ledwo poruszaliśmy się po tych nieustawnych pokojach. Gdyby nie lokalizacja nigdy bym tam nie przyjechała. Cud ze nie nabawiliśmy się alergii przez ta wilgoć i grzyba w pokoju

 6. Stanowczo odradzam przyjazdu na turnusy rehabilitacyjne do tego Ośrodka Nadmorski Kamyczek w Sarbinowie!!!! Sama lokalizacja jest ok, ale pokoje to makabra. Stare komunistyczne meble, wychodzący grzyb na ścianach. OSTATNI RAZ!!! NIE POLECAM!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− 5 = jeden

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>